Przepis | Strona główna | Constructive Eating – FAQ

Constructive Eating – FAQ

Co to jest Pusher?

Pusher ułatwia nabieranie pokarmu i nakładanie go na widelec lub łyżkę. Sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku takich produktów jak ryż, groch czy tłuczone ziemniaki. Spychacz Bull Dozer jest częścią naszej linii budowlanej, a motyka ogrodowa jest częścią naszej linii wróżki ogrodowej.

Jaki jest najlepszy wiek dla waszych naczyń i talerzy?

Nasze produkty są używane zarówno przez małe dzieci, jak i przez rodziców, którzy karmią swoje pociechy, zanim te nabiorą wprawy w samodzielnym posługiwaniu się naczyniami. Najpopularniejszy przedział wiekowy, w którym dziecko może samodzielnie używać naszych naczyń i talerzyków to około 18 miesięcy do 4 lat.

Jak mogę czyścić wasze naczynia i talerze?

Wszystkie nasze naczynia i talerze można myć w zmywarce.

Czy wasze talerze nadają się do mikrofalówki?

Tak! Nasze talerze Konstrukcje, Talerz Wróżki Ogrodowej, Talerz Dino i Talerz Aktywności można używać w kuchence mikrofalowej.

Gdzie są produkowane wasze produkty?

Wszystkie nasze naczynia, talerze i podkładki są wyprodukowane w USA.

Czy wasze produkty są bezpieczne?

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Nasze produkty są w pełni przetestowane zgodnie z wymogami CPSIA, ASTM, FDA i EN71.

Czy używacie jakichkolwiek farb w swoich produktach?

Nasze naczynia i talerze są zbudowane z dwóch różnych tworzyw sztucznych, które chemicznie łączą się ze sobą. Nie używamy żadnych farb w naszych naczyniach ani talerzach.

Czy wasze produkty zawierają BPA?

Nasze produkty nie zawierają BPA (bisfenolu A). BPA jest używany głównie do produkcji określonych tworzyw sztucznych, takich jak najbardziej popularna forma poliwęglanu. Do wszystkich naszych produktów używamy innych tworzyw sztucznych niż poliwęglan.

Czy wasze produkty zawierają ołów?

Nasze produkty nie zawierają ołowiu. Nasze produkty zostały przetestowane pod kątem obecności ołowiu w ramach testów przeprowadzanych przez nasze laboratorium zewnętrzne na potrzeby CPSIA i EN71.

Czy wasze produkty zawierają ftalany?

Nasze produkty nie zawierają żadnych ftalanów. Ftalany są stosowane głównie jako plastyfikatory do zmiękczania PCW (polichlorku winylu). Do produkcji naszych produktów używamy innych tworzyw sztucznych niż PVC. Nasze produkty zostały przetestowane pod kątem obecności sześciu kluczowych ftalanów (DEHP, DBP, BBP, DIDP, DnOP i DINP) w ramach serii testów przeprowadzonych przez nasze laboratorium zewnętrzne na potrzeby CPSIA i EN71.

Czy wasze produkty zawierają PVC?

Nasze produkty nie zawierają PVC. PVC to rodzaj tworzywa sztucznego (polichlorek winylu). Do wszystkich naszych produktów używamy różnych tworzyw sztucznych.