Sklep z talerzykami i sztućcami dla dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sztućców dla dzieci, talerzyków dla dzieci i dziecięcych zestawów oraz dziecięcej zastawy od amerykańskiej firmy Constructive Eating. Z tymi sztućcami nie powiesz już do dziecka "nie baw się jedzeniem" bo od teraz jedzenie będzie zabawą. Dzięki funkcyjnym sztućcom (widelczyk dziecięcy, łyżka dla dziecka i pchacz pełniący funkcję noża) oraz talerzykom z miejscami do załadunku nauczysz swoje dziecko posługiwania się sztućcami od najmłodszych lat. Dodatkowo, jedząc przez zabawę nawet największy niejadek pochłania cały obiadek. Doskonale sprawdzają się z naszymi przepisami dla dzieci.

Jeśli w swojej jadalni nosisz kask budowlany kask ochronny, linia Construction Line jest idealna dla Twojego malucha. Nasze przybory świetnie nadają się do pomagania dzieciom w rozwijaniu drobnych umiejętności motorycznych i niezależności podczas jedzenia. Opatentowany talerz funkcyjny współpracuje ze sztućcami i matą, dzięki czemu nabieranie każdego kęsa staje się dziecinnie proste.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Sztućce Constructive Eating doskonale współpracują z naszymi przepisami dla dzieci oraz doskonale nadają się do blw przepisy dla starszych dzieci. Pamiętaj jednak, że sztućce to nie zabawka (mimo, że ma dawać zabawę podczas jedzenia) i dziecko powinno jeść pod kontrolą rodziców ze względów bezpieczeństwa.