Przepis | Strona główna | Okazje

Okazje

Kuchnia musi być dostosowana do okazji. Dlatego też przedstawiamy naszym czytelnikom dania z podziałem na okazje, w których są serwowane na stoły. Na naszym blogu kulinarnym znajdziecie przykłady dań i potraw na wszelkie okazje. Zapraszamy do przeglądania.


Przepis na różne okazje

Prezentujemy sprawdzone przepisy na różne okazje. Z nami przyrządzisz najpyszniejsze dania według prostych przepisów na różne okazje, które osobiście zweryfikowaliśmy w swojej kuchni. Wszystkie składniki przepisów w kategorii “Okazje” są dokładnie opisane aby twoje danie z różnych okazji wychodziło zawsze pysznie i dokładnie według przepisu.

Kotlet de volaille

Kotlet de volaille

Kotlet de volaille to król przyjęć okolicznościowych, wesel i bankietów. Jak go zrobić w domu, aby pyszne masełko wylało się na talerzu?

Pascha. Tradycyjna wielkanocna

Pascha. Tradycyjna wielkanocna

Pascha to puszysty i delikatny sernik wielkanocny z bakaliami. Pochodzi zza wschodniej granicy, lecz na stałe zadomowił się w Polsce.

Oryginalna Wuzetka, pyszna WZ-ka

Oryginalna Wuzetka, pyszna WZ-ka

Ciasto WZ-ka wielu ludziom kojarzyć się będzie z czasami PRLu. Jednak mimo braków w tych czasach, ciasto jest wyjątkowo bogate i pyszne.

Jajka na twardo w majonezie

Jajka na twardo w majonezie

Imprezowe jajka na twardo w majonezie, udekorowane słodką kukurydzą z puszki. Sprawdzony pomysł na przekąskę.