Przepis | Strona główna | Lemoniady i koktajle

Lemoniady i koktajle

Smaczne rozwiązania do nawadniania! Lemoniady i koktajle typu drink & drive. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych inspiracji i pomysłów związanych z wszelkiego rodzaju napojami. Nawadnianie organizmu jest niezwykle ważne, dlatego pamiętajmy że sama kawa w ciągu dnia nie wystarczy. Co więcej w ciągu dnia należy spożywać 2,5 litra płynów, w trakcie upałów ta ilość się zwiększa! Dlatego skorzystaj z propozycji, nawadniaj się i jednocześnie dbaj o siebie.


Przepis na lemoniady i koktajle

Prezentujemy sprawdzone przepisy na lemoniady i koktajle. Z nami przyrządzisz najpyszniejsze dania według prostych przepisów na koktajle i lemoniady, które osobiście zweryfikowaliśmy w swojej kuchni. Wszystkie składniki przepisów w kategorii “koktajle i lemoniady” są dokładnie opisane aby twoje lemoniady i koktajle wychodziły zawsze pysznie i dokładnie według przepisu.

Wigilijny kompot z suszu

Wigilijny kompot z suszu

Kompot z suszonych owoców to dla niektórych dodatek obowiązkowy na wigilijnym stole. Część osób uwielbia charakterystyczny wędzony posmak.

Affogato - między kawą a deserem

Affogato – między kawą a deserem

Kawa to napój, bez którego niektórzy nie wyobrażają sobie rozpocząć swojego dnia. A gdyby tak połączyć smak kawy i lodów z prawdziwej wanilii?

Śniadaniowy shake bananowy na zimno

Śniadaniowy shake bananowy na zimno

Śniadanie to podstawa. Powinno być więc pożywne. A co w sytuacji, gdy nie lubimy jeść śniadań albo nie mamy czasu? Shake bananowy z dodatkami!

Domowy kompot z truskawek

Domowy kompot z truskawek

Robienie kompotów odchodzi dziś do lamusa. Dlaczego? Nie ma przecież nic zdrowszego niż domowe kompoty. Smak dzieciństwa w przepisie.