Halloween

Chyba trzeba przyznać, że Halloween zagościł w Polsce na dobre. A świętowanie tego strasznego święta niesie ze sobą pomysły na unikatowe dania. Przedstawiamy więc pomysły na Halloween i inspiracje wszelkiej maści potworami i straszydłami.


Przepis na Halloween

Prezentujemy sprawdzone przepisy z okazji Halloween. Z nami przyrządzisz najpyszniejsze dania według prostych przepisów na Halloween, które osobiście zweryfikowaliśmy w swojej kuchni. Wszystkie składniki przepisów w kategorii “Halloween” są dokładnie opisane aby twoje danie z okazji Halloween wychodziło zawsze pysznie i dokładnie według przepisu.

Ciastka paluchy wiedźmy

Ciastka paluchy wiedźmy

Przerażające ciastka z okazji Halloween. Paluchy wiedźmy z krwawym lukrem. Straszne halloweenowe ciasteczka Baby Jagi. Ciastka przypominające palce.

Faszerowane papryki na Halloween

Faszerowane papryki na Halloween

Halloweenowe faszerowane papryki. Straszne paprykowe duchy przypominające dynie na Halloween. Papryka faszerowana mięsem mielonym i ryżem.

Naleśniki dyniowe

Naleśniki dyniowe

Naleśniki dyniowe to wyjątkowe danie, łączy w sobie słodycz dyni z delikatnością naleśników. Są idealne na jesienne poranki lub jako deser.

Domowa Pumpkin Spice Latte

Domowa Pumpkin Spice Latte

Jesień to czas, kiedy w sklepach i warzywniakach króluje dynia. Wykonać z niej można zupę, smaczne puree a także pyszną kawę late!