Przepis | Strona główna | Fast Food | Burger

Burger

Burgery nie kojarzą się dobrze. Najczęściej słysząc słowo burger ma się przed oczyma niezdrowe fast foodowe jedzenie. Ale nie musi tak być. Burger przyrządzony w domu może być zdrowym daniem. Najwyższa jakość mięsa, świeże warzywa, lekki sos – to może sprawić, że burger będzie nie tylko smaczny ale i zdrowy. Zobacz nasze sprawdzone przepisy na burgery.


Przepis na Burgera

Poniżej przedstawiamy przepisy na genialne burgery. Znajdziesz tu inspiracje burgerowe, zarówno z mięsa wołowego, wieprzowego, drobiowego jak i wersje wegetariańskie. Smażone i grillowane. Najlepsze przepisy na burgery z każdego zakątka naszego globu, nie tylko z USA ale też z Azji, Europy w tym polskie burgery.

Wrap jak kanapka Big Mac

Wrap jak kanapka Big Mac

Wrapy z tortilli do złudzenia przypominające słynną kanapkę Big Mac z McDonald’s. Bardzo prosty i szybki przepis na domowego fast fooda.

Bezmięsne burgery na ostro

Bezmięsne burgery na ostro

Bez względu na to czy wybierasz bezmięsne dania ze względów swoich przekonań, cen mięsa, smaku czy zdrowia – wypróbuj naszego burgera.

Tajskie burgery z indyka

Tajskie burgery z indyka

Pyszny drobiowy burger rodem z Tajlandii z pastą z czerwonego curry, sosem sojowym i majonezem. Warzywa do wyboru, polecamy na ostro.