Alkohole

Przepisy na soczyste drinki oraz domowe wyroby alkoholowe których nie znajdziesz na sklepowych pułkach. Nasze rodzinne przepisy na nalewki, wina oraz likiery. Owocowe i te bardziej słodkie produkty na bazie spirytusu. A także z ziołami i rozgrzewającymi przyprawami.


Przepis na alkohole

Prezentujemy sprawdzone przepisy na alkohole. Z nami przyrządzisz najpyszniejsze dania według prostych przepisów na alkohol, które osobiście zweryfikowaliśmy w swojej kuchni. Wszystkie składniki przepisów w kategorii “alkohole” są dokładnie opisane aby twoje danie z alkoholem wychodziło zawsze pysznie i dokładnie według przepisu.

Aromatyczna nalewka z wiśni

Aromatyczna nalewka z wiśni

Nalewka z wiśni to wyciąg ze świeżych lub suszonych owoców z wiśni i jeden z najlepszych trunków. Popularność zawdzięcza walorom smakowym.

Kwaskowa nalewka z pigwy

Kwaskowa nalewka z pigwy

Nalewka z pigwy ma wiele cennych właściwości dla zdrowia i warto po nią sięgać po ciężkostrawnym posiłku. Ponadto pomaga usunąć z toksyny.

Likier piernikowy idealny na prezent

Likier piernikowy idealny na prezent

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czyli powoli musimy myśleć nad prezentami. Nie ma się co oszukiwać większość z nas ma ten sam problem.

Domowa nalewka z aronii

Domowa nalewka z aronii

Kto nie lubi nalewek? Słodkie, pełne witamin i przyjemnie grzeją przełyk. W dodatku nie wymagają tyle pracy w przygotowaniu co robienie wina.