Strona główna Przepisy czytelników

Przepisy czytelników

Często nasi użytkownicy dzielą się z nami swoimi sprawdzonymi i wypróbowanymi u nich w kuchni przepisami. Podsyłają nam je z adnotacją, że na pewno zainteresują one użytkowników serwisu ProstePesto.pl. Przeglądamy je, próbujemy i wybrane z nich publikujemy na łamach naszej strony.

Przepisy użytkowników serwisu
Poniżej przedstawiamy sprawdzone przepisy, które dostarczone były przez użytkowników serwisu. Te, które wydają się ciekawe i interesujące przygotowujemy najpierw w naszej kuchni, aby sprawdzić proporcję i sposób wykonania. Jeśli okazuje się, że danie jest szybkie, proste i pyszne, to taki przepis publikujemy w tej kategorii dla pozostałych użytkowników. Chcesz podzielić się swoim przepisem? Prześlij przepis do ProstePesto.pl.

Pumpkin Latte czyli kawa dyniowa

Pumpkin Latte czyli kawa dyniowa

Nie ulega wątpliwościom, że dynia to królowa jesieni i produkt, po który w tym okresie sięgamy znacznie częściej. Spróbuj więc dynię w kawie!

Krokiety z chleba tostowego

Krokiety z chleba tostowego

Krokiety z chleba tostowego, to ciekawy pomysł prosto z TikToka. Zaskoczył nas ciekawym smakiem. Świetna alternatywa dla przygotowania tostów.

Bezmięsne burgery na ostro

Bezmięsne burgery na ostro

Bez względu na to czy wybierasz bezmięsne dania ze względów swoich przekonań, cen mięsa, smaku czy zdrowia – wypróbuj naszego burgera.