Przepis | Strona główna | Przetwory

Przetwory

Domowa spiżarnia pełna swojskich przetworów. Nasze przepisy ułatwią Ci zaprawianie słoików oraz przygotowanie marmolad, dżemów i konfitur. Przygotowane samodzielnie zaprawy i przetwory są znacznie zdrowsze od sklepowych. Nasze swojskie, własne słoiczki pełne kulinarnej miłości.


Domowe przetwory

Lato daje nam cudowne owoce i pyszne warzywa. Rosnące w pełnym słońcu a nie w szklarnianych warunkach. Powinniśmy to wykorzystać i cieszyć się smakami lata przez cały rok. Jak to zrobić? Najlepiej poprzez przygotowanie domowych przetworów. I takie przepisy na domowe przetwory znajdziecie w niniejszym rozdziale.

Ogórki kiszone najszybszy sposób

Ogórki kiszone małosolne

Najszybszy sposób na ogórki małosolne kiszone w słoiku. Pyszne i chrupiące ogórki kiszone, nasz domowy wyjątkowy stary i sprawdzony sposób.

Kozackie ogórki w musztardzie

Kozackie ogórki w musztardzie

Przedstawiamy sprawdzony przez nas i czytelników przepis na ogórki w zalewie musztardowej czyli ogórki kozackie. Szybki przepis na ogórki.

Tradycyjne ogórki konserwowe

Tradycyjne ogórki konserwowe

Przygotowanie domowych ogórków konserwowych jest wyjątkowo łatwe i dzięki temu przepisowi poradzi sobie z tym każdy miłośnik przetworów.