Strona główna Kuchnia Azjatycka

Kuchnia Azjatycka

Jedna z najzdrowszych kuchni świata bazująca na harmonii orientalnych smaków. U nas najbardziej znana pod postacią sajgonek, sushi oraz kimchi. Wytrawny aromat potrawy, często przełamany orzeźwiającym dodatkiem jak mango, limonka czy mleczko kokosowe. Jednak całość pozostaje w subtelnej wielopoziomowej kompozycji. Podsumowując kuchnia azjatycka jest niezwykle zdrową alternatywą, zapewniającą długowieczność.


Przepis kuchni azjatyckiej

Prezentujemy sprawdzone przepisy kuchni azjatyckiej. Z nami przyrządzisz najpyszniejsze dania według prostych przepisów na dania kuchni azjatyckiej, które osobiście zweryfikowaliśmy w swojej kuchni. Wszystkie składniki przepisów w kategorii “kuchnia azjatycka” są dokładnie opisane aby twoje danie z kuchni azjatyckiej wychodziło zawsze pysznie i dokładnie według przepisu. Czytaj więcej o kuchni azjatyckiej.

Kurczak w sosie pomarańczowym

Kurczak w sosie pomarańczowym

Bardzo szybki przepis na kurczaka po azjatycku w sosie pomarańczowym z sezamem. Soczyste kawałki kurczaka z delikatnie słodkim sosem.

Koreańskie ciastka kawowe

Koreańskie ciastka kawowe

Niezwykle popularne w Korei ciasteczka kawowe o kształcie ziarenek kawy. Dużo pracy ale dla efektu warto. Prosty przepis na ciastka.

Tajskie burgery z indyka

Tajskie burgery z indyka

Pyszny drobiowy burger rodem z Tajlandii z pastą z czerwonego curry, sosem sojowym i majonezem. Warzywa do wyboru, polecamy na ostro.