Przepis | Strona główna | Dom i ogród

Dom i ogród

ProstePesto to nie tylko kulinaria. Poza pysznymi daniami podpowiadamy jak urządzić się we własnym gniazdku. Bo przecież nie ważne jest tylko to co się je ale także to gdzie się je. Dlatego też poruszamy tematy związane z budową, remontem i urządzaniu się w domu i ogrodzie.


Dom i ogród – Proste Pesto

Przedstawiamy nasze inspiracje na dom i ogród. Pomysły aranżacyjne, budowa i wykończenie, wszystko co może zaciekawić cię w urządzaniu własnego gniazdka. Z nami dowiesz się o najnowszych trendach w budowie, remoncie i urządzeniu domu oraz ogrodu.

Uprawa palmy daktylowej w domu

Uprawa palmy daktylowej w domu

Daktylowiec jest jedną z najczęściej uprawianych na świecie palm. Jest ceniony ze względu na swoje bardzo wartościowe owoce czyli daktyle.

Uprawa rozmarynu na balkonie

Uprawa rozmarynu na balkonie

Aromatyczny ogródek ziołowy na balkonie lub tarasie to pomysł na aranżację. Zioła są łatwe w uprawie a wiele z nich pięknie kwitnie.

Jak wyhodować drzewko mango w domu?

Jak wyhodować drzewko mango w domu?

Chętnie jadamy mango o aromatycznym i soczystym miąższu. Niewielu z nas wie o tym, że z pestki możemy w domu z powodzeniem wyhodować drzewko.

Domowa uprawa ananasa w doniczce

Domowa uprawa ananasa w doniczce

Ananas o słodkich owocach to roślina zielna wywodząca się z Ameryki Południowej. Choć w nasz klimat jest zdecydowanie zbyt chłodny na uprawę.