Strona główna z TikToka

z TikToka

TikTok jest obecnie jedną z najbardziej popularną platformą społecznościową. Znajdują się tam także genialne przepisy kulinarne, które zebraliśmy dla Was! Tam opisane za pomocą filmów wideo. Tutaj opisane słownie i zdjęciami, aby gotowanie było proste i poręczne.


Przepis z TikToka

Prezentujemy sprawdzone przepisy , które znaleźć można na platformie TikTok. Z nami przyrządzisz najpyszniejsze dania według prostych przepisów z TikToka, które osobiście zweryfikowaliśmy w swojej kuchni. Wszystkie składniki przepisów w kategorii “TikTok” są dokładnie opisane aby twoje danie z TikToka wychodziło zawsze pysznie i dokładnie według przepisu.

Rosół pieczony

Rosół pieczony

Wiralowy pieczony rosół. Rosół z pieczonego mięsa i warzyw. Inny wymiar rosołu. Sprawdź jak zrobić aromatyczny rosół bez kostki rosołowej.

Feta pasta z pomidorkami

Feta pasta z pomidorkami

Feta pasta czyli makaron z sosem z pieczonej fety, pomidorków i czosnku. Najprostszy sos makaronowy który podbił TikToka.

Krokiety z chleba tostowego

Krokiety z chleba tostowego

Krokiety z chleba tostowego, to ciekawy pomysł prosto z TikToka. Zaskoczył nas ciekawym smakiem. Świetna alternatywa dla przygotowania tostów.

Jogurt z mrożoną brzoskwinią

Jogurt z mrożoną brzoskwinią

Viralowy deser z TikToka czyli Frozen Peach Dessert. Deser jogurtowy z mrożoną tartą brzoskwinią. Zdrowy deser który smakuje jak lody.

Wrap jak kanapka Big Mac

Wrap jak kanapka Big Mac

Wrapy z tortilli do złudzenia przypominające słynną kanapkę Big Mac z McDonald’s. Bardzo prosty i szybki przepis na domowego fast fooda.

Miniaturowe placuszki kefirowe

Miniaturowe placuszki kefirowe

Miniaturowe placuszki znane pod nazwą pancakes cereal. Naleśniczki w wersji mini na bazie kefiru, pomysł na słodkie śniadanie.