Przepis | Strona główna | Dania główne | Placki ziemniaczane

Placki ziemniaczane

Nie ma osoby, która nie lubiłaby placków ziemniaczanych. Można je jeść na różne sposoby: same, z cukrem, ze śmietaną, z ketchupem a także po węgiersku, z gulaszem, po zbójnicku. Każdy znajdzie swój ulubiony sposób podania placków ziemniaczanych.


Przepisy na placki ziemniaczane

Prezentujemy sprawdzone przepisy na placki ziemniaczane. Z nami przyrządzisz najpyszniejsze dania według prostych przepisów na placki ziemniaczane, które osobiście zweryfikowaliśmy w swojej kuchni. Wszystkie składniki przepisów w kategorii “placki ziemniaczane” są dokładnie opisane aby twoje danie i placki ziemniaczane wychodziło zawsze pysznie i dokładnie według przepisu.

Przepyszne placki ziemniaczane

Przepyszne placki ziemniaczane

Placki ziemniaczane to prosta potrawa, jej głównym składnikiem są ziemniaki tarte na tarce o małych lub dużych oczkach, zależnie od upodobań.

Placki ziemniaczane po zbójnicku

Placki ziemniaczane po zbójnicku

Przepis na placki ziemniaczane jest jednym z najprostszych w naszej polskiej kuchni. Wiele osób przygodę zaczyna właśnie od tego smakołyku.

Placki ziemniaczane po węgiersku

Placki ziemniaczane po węgiersku

Placki po węgiersku to klasyczne danie kuchni naszych braci Węgrów. Bardzo sycące danie sprawdzi się idealnie gdy dopadnie wilczy głód.