Przepis | Strona główna | Polecane

Polecane

Prezentujemy tu polecane przepisy z naszego szerokiego menu. Wybieramy dla Was takie, które są godne sprawdzenia we własnej kuchni. Zapraszamy więc do zapoznania się z topowymi przepisami ProstePesto.


Polecane przepisy

Na stronie prostepesto.pl znaleźć można kilkaset przepisów kulinarnych. Spośród nich wybraliśmy te nieliczne, godne polecenia. Taki, który każdy powinien spróbować przyrządzić we własnym domu. Zebraliśmy je w tej właśnie kategorii.

Sałatka z zupek chińskich

Sałatka z zupek chińskich

Gdy usłyszeliśmy o sałatce z zupek chińskich, pomyśleliśmy “tandeta”. Jednak spróbowaliśmy i jesteśmy pod wrażeniem. Dzielimy się przepisem.

Gołąbki bez zawijania

Gołąbki bez zawijania

Wypróbuj nasz sprawdzony i bardzo prosty przepis na gołąbki bez zawijania. Zasmakują każdemu amatorowi gołąbków oraz miłośnikom klopsików.

Aromatyczna zupa kalafiorowa

Aromatyczna zupa kalafiorowa

Zupa kalafiorowa jest to jedna z najpopularniejszych zup, które goszczą na polskich stołach. Powinno się ją często serwować najbliższym.

Zupa tajska z kurczakiem

Zupa tajska z kurczakiem

Kuchnia azjatycka cieszy się coraz większą popularnością. Kojarzymy ją głównie z potrawami kuchni chińskiej, koreańskiej czy japońskie.

Tradycyjny i pożywny krupnik

Tradycyjny i pożywny krupnik

Krupnik jest to zupa na wywarze jarzynowym lub mięsnym zasypana kaszą jęczmienną z ziemniakami lub ryżem. Jest jedną z pożywnych i zup.

Kotleciki schabowe w sosie pieprzowym

Kotleciki schabowe w sosie pieprzowym

Schab pieczony w piekarniku bez dodatku tłuszczu, ze szpinakowymi kluskami śląskimi i sosem pieprzowym własne roboty. Przepyszny obiad na wyciągnięcie ręki.