Przepis | Strona główna | Śniadania i przekąski | Naleśniki

Naleśniki

Prezentujemy najlepsze przepisy, sprawdzone i zweryfikowane w naszej kuchni. Wszystkie składniki zawsze dokładnie odmierzone a czas wykonania dokładnie zmierzony. Wszystko to dlatego, aby twoje naleśniki wykonane według naszych przepisów zawsze wychodziły doskonale. Bez znaczenia czy preferujesz cienkie czy grube. U nas znajdziesz na nie przepis.


Przepisy na naleśniki

Prezentujemy sprawdzone przepisy najlepsze przepisy na naleśniki. Z nami przyrządzisz wyśmienite naleśniki, według prostych przepisów na naleśniki, które osobiście zweryfikowaliśmy w swojej kuchni. Wszystkie składniki przepisów w kategorii “naleśniki” są dokładnie opisane aby twoje naleśniki wychodziły zawsze pysznie i dokładnie według przepisu.

Omlet z pomidorem, szynką i serem

Omlet z pomidorem, szynką i serem

Najlepszy śniadaniowy omlet jajeczny z dodatkami. Omlet z pomidorem, szynką i serem żółtym. Pomysł na pożywne śniadanie z jajkiem.

Placuszki jogurtowe z owocami

Placuszki jogurtowe z owocami

Mięciutkie placuszki jogurtowe ze świeżymi owocami i syropem klonowym. Sprawdzony przepisz na placuszki śniadaniowe z jogurtu naturalnego.

Miniaturowe placuszki kefirowe

Miniaturowe placuszki kefirowe

Miniaturowe placuszki znane pod nazwą pancakes cereal. Naleśniczki w wersji mini na bazie kefiru, pomysł na słodkie śniadanie.