Strona główna W swojej pracy wykorzystujemy…

W swojej pracy wykorzystujemy…

W swojej kuchni wykorzystujemy wiele sprawdzonych składników, produktów, przypraw konkretnych producentów oraz wysokiej jakości sprzęt kuchenny oraz drobne AGD. Chcielibyśmy przedstawić Wam kilka naszych narzędzi pracy.


Sprzęt AGD w kuchni


Piekarnik Electrolux SenseCook EOE7C31V

Piekarnik seria 700 SenseCook EOE7C31V to najlepszy piekarnik do pieczenia ciast z jakim mieliśmy przyjemność pracować. Piekarnik z termosondą umożliwia dokładne monitorowanie temperatury wewnątrz potrawy. Z tego piekarnika wypieki wychodzą doskonale wypieczone a czas potrzebny na pieczenie jest krótszy niż w innych piekarnikach.

Strona producenta: electrolux.pl


Płyta gazowa Electrolux KGS6436BX

Dzięki rozwiązaniom Speed Burner. Palnik został zaprojektowany z myślą o szybkim ogrzewaniu dna naczyń. Mocniejszy i szybciej działający płomień pozwala zaoszczędzić do 20% energii. Dobry rozkłąd palników pozwala na wygodne gotowanie nawet na kilku palnikach

Strona producenta: electrolux.pl


Robot planetarny KitchenAid Artisan

Robot w całości jest wykonany z metalu. Przez to jest mocny i trwały. To wręcz miniatura cukierniczej maszyny. Świetne urządzenie nie tylko do wyrabiania wszelkich ciast z (drożdżowym na czele), lecz także do tarcia, mielenia, przecierania i wałkowania oraz innych żmudnych czynności, zwykle dotąd wykonywanych ręcznie. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu w kuchni.

Strona producenta: kitchenaid.pl