Czy słodycze mogą być zdrowe?

Czy słodycze mogą być zdrowe?

Dieta, szczególnie ta niskokaloryczna to coś o czym wiele osób myśli, ale najczęściej kończy się na ambitnych planach. Niektórzy nie mogą rozstać się z fast foodem, piwkiem i tłustym mięsem, inni nie wyobrażają sobie życia bez słodkości.

Pięknie udekorowany tort z misterną dekoracją z czekolady, kremów czy owoców to marzenie każdego łakomczucha. Strach jednak pomyśleć, ile spory kawałek tortu ma kalorii. Po potężnym kawałku tortu nawet zdrowa i szczupła osoba poczuje nieprzyjemny ciężar w żołądku i ospałość. Niestety duża, jednorazowa dawka cukru nie jest wskazana dla nikogo.

Kalorie to jedno, jest też duża grupa osób, która powinna ograniczyć sam cukier ze względów zdrowotnych. Czy jest jakaś alternatywa dla odchudzających się i tych drugich ? Czy tort bez dodatku cukru w ogóle da się upiec, a poza tym czy zasmakuje jak prawdziwy?

Gdzie można zamówić tort bez dodatku cukru?

Niejestemzcukru.pl to cukiernia i kawiarnia zlokalizowane w warszawskim centrum handlowym Blue City. Na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od innych cukierni. Oko cieszą wykwintne ciasta, ciasteczka, torty. Nie brakuje też innych słodyczy typu czekoladki czy batoniki. Niejestemzcukru.pl oferuje również, co jest standardem w tej branży okolicznościowe torty na zamówienie. Jest jedna jedna wielka różnica między tą cukiernią a innymi – specjalizuje się w zdrowych słodkościach – można tu spróbować ciasta bez glutenu, niskokalorycznego batonika, a nawwet zamówić tort bez dodatku cukru. Pracownicy niejestemzcukru.pl opracowali już ponad 100 receptur na zdrowe i lekkie wypieki, które niczym nie ustępują tym tradycyjnym. Zamiast białego cukru w niejestemzcukru.pl do słodzenia produktów wykorzystywane są naturalnie słodkie produkty takie jak suszone owoce, kokos, bakalie i erytrytol.

Jak smakuje tort bez dodatku cukru?

W niczym nie różni się od tradycyjnego, ciężkiego ciasta. Smakuje doskonale, ma niwiele kalorii i można zjeść go dość sporo bez wyrzutów sumienia. Trzeba podkreślić, że słodycze oferowane przez niejestemzcukru.pl zazwyczaj nie mają w składzie również glutenu. Ich skła widnieje na stronie internetowej, może być też modyfikowany zgodnie z zaleceniami klienta. Jeśli chodzi o warianty smakowe nie ma żadnych ograniczeń. Można delektować się tortem bez dodatku cukru o smaku czekoladowym, kakaowym, a także różnymi wersjami owocowymi. Można je śmiało polecić nie tylko walczącym z nadwagą czy nie tolerującym cukru. Są pyszne, lekkie i stanowią fantastyczne urozmaicenie diety dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*