Przepis | Strona główna | Blog | Tablet do kuchni. Nowoczesne gotowanie
Tablet do kuchni. Nowoczesne gotowanie

Tablet do kuchni. Nowoczesne gotowanie

Nowoczesność wkracza we wszystkie aspekty naszego życia. Wkracza też do kuchni i sposobu gotowania. Obserwujemy to także na naszym serwisie kulinarnym. Da się zauważyć, że coraz więcej użytkowników sprawdza przepisy kulinarne na swoich urządzeniach mobilnych. Już 89% całości ruchu w serwisie prostepesto.pl to ruch z urządzeń mobilnych. Wśród tych użytkowników, coraz więcej stanowią użytkownicy tabletów.

Tablet do kuchni. Nowoczesne gotowanie

Gotując pyszne dania w oparciu o przepisy kulinarne na stronach internetowych nie sposób co po chwilę biegać do laptopa lub komputera stacjonarnego aby sprawdzić kolejne kroki w przygotowywaniu potraw. Dlatego łatwiej mieć ze sobą w kuchni urządzenie mobilne. W większości przypadków jest to telefon komórkowy, lecz coraz częściej jest to tablet. Tablet kuchenny staje się także coraz częściej standardowym wyposażeniem kuchni. Spotkaliśmy już nawet tablety wbudowane w blat kuchenny. Jednak najprostszym rozwiązaniem jest tablet do kuchni, który stoi na odpowiednim stojaku. W taki prosty sposób możemy mieć przepisy zawsze pod ręką.

Dlaczego coraz więcej ludzi wybiera tablet do kuchni zamiast telefonu komórkowego podczas gotowania? Odpowiedź raczej nie zaszokuje. Tablet jest wygodniejszy. Może stać na podstawce jak rozłożona książka kucharska. Treść przepisu jest lepiej widoczna, większa, zdjęcia są większe, można więc gotować wygodniej.

Jaki powinien być tablet do kuchni? Po pierwsze musi być odporny na zalanie. Nie trudno wyobrazić sobie awarię laptopa poprzez jego zalanie podczas gotowania. Po drugie, warto aby był też odporny na kurz. To kwestia wentylacji laptopa. W kuchni będzie miał styczność z mąkami i innymi sypkimi substancjami. Warto więc wybrać tablet, który nie będzie wciągał do środka tego kurzu. Oczywiście rozwiązaniem na pierwszy i drugi problem może być specjale etui na tablet kuchenny, ale jednak warto już na wstępie wybrać odporne urządzenie. A jakie akcesoria kuchenne przydają się do tableta w kuchni? Poza stojakiem, który podtrzyma tablet warto rozważyć folię ochronną na ekran i rysik dotykowy, aby nie mazać po ekranie brudnymi palcami.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*