Przepis | Strona główna | Blog | 10 uniwersalnych pomysłów na prezent
10 uniwersalnych pomysłów na prezent

10 uniwersalnych pomysłów na prezent

Święta to czas, w którym obdarowujemy się upominkami. Każdy z nich wybieramy kierując się zainteresowaniami osoby, którą chcemy obdarować. Czasami zdarza się sytuacja, w której nie mamy pomysłu na prezent. Oto lista uniwersalnych upominków, z których każdy będzie zadowolony.

10 uniwersalnych pomysłów na prezent
  1. Szybka ładowarka do telefonu. Baterie w telefonach są coraz bardziej pojemne. Niestety, w parze z nimi idzie długi czas ładowania. Można go skrócić szybką ładowarką, która ekspresowo naładuje akumulator.
  2. Kadzidła. Tanie, pachnące i w wielu zapachach. Szybko roznoszą intensywny aromat. Będą stanowiły dobrą alternatywę dla świeczek zapachowych.
  3. Sól do kąpieli. Od dawna wiadomo, że kąpiel ma właściwości relaksujące oraz zdrowotne. Nawet starożytni Egipcjanie, a także Grecy o tym wiedzieli. W warunkach domowych również można odpoczywać w wannie – wystarczą do tego sole do kąpieli. Oferowane są w różnych rodzajach i aromatach.
  4. Figurka Świętego Mikołaja na baterie. Nic nie oddaje świątecznego klimatu tak bardzo, jak Święty Mikołaj. Miniaturowe figurki idealnie sprawdzą się jako prezent pod choinkę. Są tanie, grają muzykę, a nawet tańczą.
  5. Miniaturowa lodówka. Najczęściej jest zasilana za pomocą kabla USB i służy do schładzania napojów w puszkach. Można ją podłączyć do laptopa, komputera lub przez zasilacz sieciowy. Dzięki temu chłodny napój będzie na wyciągnięcie ręki.
  6. Las w słoiku. To świetny prezent dla osób, które lubią rośliny, ale nie mają czasu na ich pielęgnowanie. Rośliny wystarczy podlać tylko raz, po czym zamknąć szczelnie słoik. Woda cały czas krąży w postaci pary wodnej, więc miniaturowy ogród zadba sam o siebie. Las w słoiku można wykonać samodzielnie lub kupić zestaw.
  7. Fajerwerki. Jest to dobry pomysł na prezent wigilijny, szczególnie dlatego, że po świętach Bożego Narodzenia, a dokładniej 31 grudnia, jest Sylwester – koniec roku. Istnieje wiele rodzajów fajerwerków. Najpopularniejsze to rakiety, petardy oraz wyrzutnie.
  8. Podświetlana tablica z napisami. W zestawie otrzymujemy komplet liter, które możemy umieścić w tablicy. Możemy za ich pomocą stworzyć dowolny napis, który zostanie podświetlony. Ten gadżet świetnie będzie służył jako ozdoba pokoju.
  9. Czapka Świętego Mikołaja. Jest ona znana każdemu. Czerwona czapka obszyta białym materiałem i pomponem na jej końcu to znak rozpoznawalny od roku 1930. To wtedy wizerunek Świętego Mikołaja, jaki znamy do dziś został wypromowany.
  10. Głośnik bezprzewodowy. W ostatnich latach te małe urządzenia stały się bardzo popularne. Wszystko to dlatego, ponieważ stanowią dobre źródło nagłośnienia podczas domowych imprez lub tych organizowanych na dworze. Ich cena na przestrzeni lat stała się niska, dlatego na głośnik każdy może sobie pozwolić.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*