LifeVac

Czy wiesz jak niebezpieczne może być zadławienie?

Jest ono groźne dla nas wszystkich, ale w sposób szczególny narażone są dzieci oraz osoby starsze i niepełnosprawne. Bez udzielenia odpowiedniej pomocy i szybkiego działania, zadławienie może zakończyć się poważnym uszkodzeniem mózgu, a nawet śmiercią. Błyskawicznie skutecznym rozwiązaniem jest nowoczesne i bezpieczne urządzenie ssące LifeVac.

Dlaczego przedstawiamy wam LifeVac?

Jest to nasze odkrycie roku. Osoby śledzące nasz blog wiedzą, że od 2 lat pojawiają się przepisy związane z rozszerzaniem diety dziecka. To wszystko dlatego, że mam w domu małą córeczkę i siłą rzeczy takie przepisy i dania pojawiają się w naszej kuchni. Dietę rozszerzamy metodą BLW (BLW czyli Bobas Lubi Wybór jak się utarło w Polsce). To metoda karmienia, polegająca na krojeniu wielu różnych produktów zamiast miksowania i podawaniu ich niemowlakowi. Dziecko może próbować różnych smaków i decydować samodzielnie o tym, co chce jeść 🥕🍌🍎

Sen z powiek spędza nam jednak ryzyko zadławienia. Przeczytaliśmy wiele instruktarzy pierwszej pomocy, oglądaliśmy niezliczone filmiki na YouTube o pierwszej pomocy w zadławieniach. Wszystko po to, aby w razie sytuacji awaryjnej wiedzieć jak działać. Jednak nada był strach przed zadławieniem. Pewnego razu trafiliśmy na film z USA, gdzie w restauracji przypadkowy gość ratuje zadławione dziecko przy pomocy LifeVac. Zaczęliśmy czytać o tym urzadzeniu i skończyło się na tym, że kupiliśmy 3 zestawy. Do domu, do auta i do przedszkola w prezencie.

Oczywiście napisze banałem, że mamy nadzieję, że nigdy nie będą potrzebne, ale sama świadomość że mamy je pod ręką zapewnia bardziej spokojną głowę. Pamietajmy też, że mając LifeVac pod ręką nie jesteśmy zwolnieni z podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Przypominamy, iż pokarm powinien być dostosowany do wieku maleństwa. Dlatego należy obserwować dziecko, a dla zapewnienia bezpieczeństwa malucha przed zadławieniem można zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt jakim jest LifeVac

Jakie są zalety LifeVac?

  • Urządzenie jest proste w użyciu, wystarczy wykonać 3 kroki: przyłóż, przyciśnij, pociągnij!
  • Już nawet po pierwszym użyciu następuje udrożnienie dróg oddechowych.
  • Wystarczy użyć siły rąk, aby urządzenie zadziałało.
  • Urządzenie można stosować nawet u małych dzieci, kobiet w ciąży, osób otyłych, osób starszych, osób z chorobami przewlekłymi i z dysfunkcją narządu ruchu, osób leżących.
  • Służy również do SAMOPOMOCY.

Zestaw ratunkowy zajmuje bardzo mało miejsca – bez problemu zmieści się w kuchennej szafce, torbie podróżnej czy schowku w aucie. Możesz go mieć zawsze ze sobą.

Na chwilę obecną, LifeVac pomógł uratować życie ponad 1350 osobom na całym świecie, w tym ponad 870 dzieciom w sytuacjach, kiedy standardowy protokół postępowania w przypadku zadławienia nie zadziałał lub nie był możliwy do zastosowania.

Zaopatrz się w LifeVac i zapewnij bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie ❤️

www.lifevac.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*