Przepis | Strona główna | Blog | Poradnik ProstePesto. Jak urządzić kuchnię?
Poradnik ProstePesto. Jak urządzić kuchnię?

Poradnik ProstePesto. Jak urządzić kuchnię?

Odrobina koloru może zapewnić Twojej kuchni ożywiony charakter. Dowiedz się, jak uzyskać najbardziej dramatyczny efekt, dodając kolor do swojej kuchni.

Nowoczesne kuchnie zachowują swój czysty wygląd, zapewniając niszę dla każdego elementu. Producenci szafek oferują setki opcji, w tym sprytne wyposażenie wewnętrzne do sztućców, garaże na urządzenia (idealne do korzystania z głębokich narożników) i niestandardowe panele do maskowania urządzeń. Ogólnie drzwi z panelami wiśniowymi lub mahoniowymi i przeszklone drzwi zapewniają tradycyjny wygląd. Blond drewno, laminat, metal i nowe opcje, takie jak wstawki z siatki, są typowe dla współczesnych pokoi. Drzwi panelowe z dębu lub klonu, malowane lub barwione.

Bądź genialny w znajdowaniu dodatkowych centymetrów. Postaraj się mieć sporo miejsca po obu stronach dowolnej powierzchni do gotowania jako zabezpieczenie. Jeśli nie ma miejsca na wyspę, co z przedłużeniem lady, aby pomieściła stołki? Czy wbudowany składany stół rozkłada się, gdy jest potrzebny, i opada, gdy nie zapewnisz schronienia? Weź również pod uwagę wysuwane powierzchnie robocze do różnych prac.

Rozłóż rząd szafek w strefie śniadaniowej, aby wizualnie połączyć obszary i uzyskać miejsce do przechowywania. Powtarzanie powierzchni, laminowanie na blatach i blat we wnęce nadaje spójność, dzięki czemu echo kolorów płytek lub tapet w poduszkach i zasłonach. Zrezygnuj z górnych szafek, aby bardziej ciasna kuchnia stała się bardziej otwarta.

Szafki ze szklanymi drzwiami – jak wszystkie lśniące powierzchnie – pomagają odbijać światło i utrzymywać kuchnię świeżą jak wschód słońca. Aby uchwycić światło z sąsiedniej jadalni lub zamkniętego ganku, zainstaluj francuskie drzwi. I rozważ zburzenie ściany do pokoju, w którym rzadko tworzy się wygodną spiżarnię.

Białe urządzenia nadal rządzą, ale czarne i stal nierdzewna są tuż za nimi. Wielu właścicieli domów wybiera mieszanie lodówek i zmywarek z szafkami, ale urządzenia mogą również służyć do przyciągnięcia uwagi. Lodówka ze stali nierdzewnej nabiera rzeźbiarskiej jakości w nowoczesnej kuchni opalanej słońcem.

Jeden komentarz

  1. tartaletka8

    postawiłam na szarości i dzięki nim kuchnia jest estetyczna i uniwersalna

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*