Toppery urodzinowe – oryginalne pomysły na niebanalne ozdoby! Podpowiadamy, jak je wybrać

Toppery urodzinowe – oryginalne pomysły na niebanalne ozdoby! Podpowiadamy, jak je wybrać

Urodziny to wspaniała okazja, którą zazwyczaj celebruje się w gronie najbliższych osób. Integralną częścią każdego przyjęcia jest oczywiście kosztowanie pysznego, urodzinowego tortu. Wypiek musi zachwycać smakiem i być atrakcyjny dla oka. Do tego niezbędne są stosowne dekoracje, które wyróżniają go na tle innych słodkości. Najpopularniejszym sposobem zdobienia urodzinowych tortów jest umieszczenie na nich topperów. Jak wybrać odpowiedni? Sprawdziliśmy, jakie masz możliwości – czytaj dalej i zainspiruj się!

Toppery urodzinowe, czyli co?

Toppery to oryginalne ozdoby, które mają najczęściej postać motywu graficznego lub płaskiego napisu. Wyroby te zwykle umieszcza się na szczycie tortu. Najczęściej wykonane są z cienkiej, drewnianej sklejki lub coraz popularniejszej plexi. Dzięki prostej obróbce tych materiałów można tworzyć precyzyjne i niezwykle ozdobne toppery, o wielu kształtach. Co więcej, zarówno plexi, jak i drewno, są bezpiecznymi i trwałymi tworzywami. Dzięki temu po uroczystości solenizant może zachować swój urodzinowy topper na pamiątkę.

Jakie toppery urodzinowe możesz wybrać? Przegląd możliwości

Rynek oferuje mnóstwo topperów urodzinowych, w wielu ciekawych kształtach, kolorach i formach. Jak zatem wybrać najlepsze? Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje:

napisy urodzinowe – to najpowszechniejsze toppery, zawierające hasła z życzeniami, tj. “Sto lat” lub “Happy birthday”. Takie ozdoby są najbardziej uniwersalne i eleganckie;

imię i wiek jubilata – to klasyczne rozwiązanie, dzięki któremu solenizant poczuje się wyjątkowo;

– zabawne dekoracje – sprawdzą się, jeżeli jubilat ma poczucie humoru. Zazwyczaj zawierają wizerunki seksownych kobiet lub mężczyzn i mogą rozluźnić atmosferę przyjęcia;

motyw graficzny związany z hobby – to ozdoby nawiązujące do hobby solenizanta.

Oddzielną kategorią topperów urodzinowych są dekory umieszczane na boku wypieku. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych, wbijanych na szczyt tortu ozdób. Są bardzo eleganckie i niewątpliwie podkreślają uroczysty charakter urodzin.

Personalizowany topper urodzinowy – zachwyć solenizanta oryginalnością

Chcesz wyjątkowo wyróżnić solenizanta? Postaw na indywidualne toppery urodzinowe. Personalizowane ozdoby na tort cieszą się ogromną popularnością i pozwalają na stworzenie dekoracji zgodnej z Twoim kreatywnym pomysłem. To niesamowita pamiątka dla solenizanta, którą z pewnością zachowa na długo po uroczystości. Nie wiesz, jak wybrać wzór i odcień ozdoby do Twojego wypieku? Niektóre firmy, np. e-sklep https://mf3d.com.pl/pl/c/Urodzinowe/31, umożliwiają zamówienie próbnika, dzięki któremu wybierzesz zarówno kolor, jak i wzór topperów urodzinowych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*