Strona główna Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany

Dla naszych partnerów, tych obecnych i tych przyszłych, umożliwiamy publikację na łamach bloga kulinarnego ProstePesto artykułów sponsorowanych o treści kulinarnej. Artykuły mogą dotyczyć produktów stricte związanych z kulinariami jak np. patelnie, garnki, przyrządy kuchenne jak i poradników kuchennych i domowych.

Artykuł może mieć formę tekstową z opisem danego produktu czy też usługi jak i przepisu kulinarnego z wykorzystaniem danych produktów.

Artykuł sponsorowany na blogu kulinarnym – warunki

Artykuły i materiały sponsorowane piszemy samodzielnie bądź też wykorzystujemy dostarczony od partnera materiał i zdjęcia. Tekst musi mieć minimum 3000 znaków ze spacjami (artykuł) bądź 2000 znaków ze spacjami (przepis). W treści artykułu mogą znaleźć się maksymalnie trzy linki. Linki mogą być “dofollow”. Linki w postaci anchoru bądź adresu strony. Artykuł musi mieć unikatową treść. Nie publikujemy treści, które nie są oryginalne. Przed publikacją tekst zostanie sprawdzony programem do wykrywania plagiatów.

Artykuły na stronie opublikowane są “dożywotnio”. Tak długo jak serwis ProstePesto będzie funkcjonować, tak długo będą opublikowane artykuły. Nie usuwamy ich.

Artykuł sponsorowany na blogu kulinarnym – cennik

  • 200,00 złotych – publikacja artykułu sponsorowanego (z linkami nofollow);
  • 10,00 złotych – zamiana linków na dofollow w artykule (max 3 na artykuł);
  • 50.00 złotych – promocja na stronie głównej przez 30 dni;
  • 10,00 złotych – publikacja na Facebook i Twitter;
  • 50,00 złotych – podlinkowanie 100 linkami z komentarzy (linki zewnętrzne);
  • 20,00 złotych – usunięcie oznaczenia “artykuł sponsorowany”;
  • 10,00 złotych – wyłączenie komentowania;

Na wszystkie usługi wystawiamy faktury. Wszystkie ceny są cenami netto/brutto (jesteśmy zwolnieni z VAT). Zapraszamy do współpracy

Przykłady opublikowanych artykułów sponsorowanych na blogu kulinarnym:

Formularz zapytania ws. artykułu sponsorowanego