Przepis | Strona główna | Blog | Spalają tłuszcz i oczyszczają organizm z toksyn
Spalają tłuszcz i oczyszczają organizm z toksyn

Spalają tłuszcz i oczyszczają organizm z toksyn

Siedzący tryb życia, brak snu, zła dieta czy uwarunkowania genetyczne mogą prowadzić do gromadzenia nadmiaru płynów i tłuszczu. Powrót do zdrowszego stylu życia i nawyków żywieniowych jest niezbędny, aby organizm mógł wrócić do pracy, a czasami możemy potrzebować dodatkowej pomocy, takiej jak napoje spalające tłuszcz. Są to jednak suplementy diety, które dają nam ten mały zastrzyk energii, którego potrzebujemy, aby nasze ciała znów zaczęły działać. W żadnym wypadku nie mogą być stosowane jako substytut jakiegokolwiek posiłku.

Włączenie do naszej diety oczyszczających i bogatych w błonnik owoców i warzyw pomoże nam również spalić zlokalizowany tłuszcz, szczególnie w okolicach brzucha. Najłatwiejszym sposobem na to są smoothie lub koktajle, które można pić o każdej porze dnia (choć najlepiej robić to rano). Ponadto każda osoba może stworzyć kombinację, która najlepiej odpowiada jej upodobaniom lub pomaga jej organizmowi w bardziej specyficzny sposób. Dlatego dziś chcemy zwrócić uwagę na niektóre owoce i warzywa, które powinny znaleźć się we wszystkich napojach spalających tłuszcz.

Spalają tłuszcz i oczyszczają organizm z toksyn

Najlepsze składniki do napojów spalających tłuszcz.

  1. Zielona herbata. Jest to jeden z par excellence spalania tłuszczu napojów, ponieważ jego głównym celem jest właśnie promowanie ciała spalanie tłuszczu działania.
  2. Ananas. Znany ze swoich właściwości moczopędnych, ananas jest jednym z głównych składników napojów spalających tłuszcz i oczyszczających organizm. Dzieje się tak dlatego, że zawiera bromelinę, enzym, który wspomaga trawienie, zapobiega cellulitowi i zatrzymywaniu płynów w organizmie.
  3. Guarana. Jest najbardziej popularną naturalną rośliną do spalania tłuszczu i osiągnięcia uczucia sytości, ponieważ zawiera ksantyny, kofeinę, katechiny, taniny i inne fitochemikalia, które stymulują organizm.
  4. Arbuz. Składa się prawie w całości z wody, więc ma bardzo mało kalorii, za to dużo witaminy A i C, potasu i żelaza. Jest idealny do każdego smoothie, ponieważ utrzymuje nawilżenie i pomaga wyeliminować toksyny.
  5. Borówki. Są one superfood z wysokim stężeniem błonnika, przeciwutleniaczy i witaminy C. W praktyce ograniczają one tworzenie się tkanki tłuszczowej w naszym organizmie. Niezbędny w każdym spalającym tłuszcz smoothie.
  6. Pietruszka. Możesz o tym nie wiedzieć, ale pietruszka jest idealna do zapobiegania retencji płynów. Pomaga również w oczyszczaniu nerek. Dodaj gałązkę do każdego zielonego smoothie.
  7. Zielone jabłko. Kolejny klasyczny napój spalający tłuszcz. Owoc ten obniża poziom cholesterolu, ułatwia trawienie i pomaga usunąć toksyny.
  8. Ogórek. Podobnie jak arbuz, jest bardzo niskokaloryczny i ma takie właściwości moczopędne i antyoksydacyjne, że jest głównym składnikiem każdej diety detoksykacyjnej. Ponadto, ogórek dostarcza żelaza, potasu i pomaga obniżyć poziom cholesterolu.
  9. Imbir. Ta żywność stymuluje przepływ krwi do żołądka, promując wchłanianie składników odżywczych. Wspomaga również funkcje oczyszczające organizmu, chroni wątrobę, aktywizuje woreczek żółciowy i zapobiega wrzodom.
  10. Nasiona chia. Dzięki wysokiej zawartości błonnika są sycące i stanowią doskonały dodatek do koktajli i smoothie spalających tłuszcz.

Jeśli prowadzisz szybkie tempo życia, które nie pozwala na przygotowanie jednego z tych napojów spalających tłuszcz każdego dnia, można zwrócić się do suplementów diety, które w połączeniu ze zrównoważoną dietą i ćwiczeniami pomoże Ci oczyścić organizm naturalnie w ciągu zaledwie kilkunastu dni.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*